Spółdzielnia Inwalidów
"REHABILITACJA"
w Zielonej Górze

została założona w 1990 roku w efekcie transformacji ustrojowych.

Zarówno przed jak i po transformacji zajmowaliśmy się organizacją i prowadzeniem turnusów rehabilitacyjnych, wczasów wypoczynkowych, wypoczynkiem dla dzieci i młodzieży oraz usługami w zakresie pomiarów szkodliwości przemysłowych na stanowiskach pracy.

Mamy 30 letnie doświadczenie w zakresie prowadzonej działalności, w ramach której współpracujemy z zakładami pracy, organizacjami i stowarzyszeniami pozarządowymi oraz obsługujemy klientów indywidualnych. Posiadamy wpis organizatorów turnusów rehabilitacyjnych Nr OR/08/2/03.

Spółdzielnia jako Zakład Pracy Chronionej jest firmą budującą pozytywne relacje ze swoimi klientami opierając je na wzajemnym zaufaniu, uczciwości i rzetelności. Staramy się cały czas zwiększać efektywność działań i jednocześnie dążymy do wytaczania nowych, wyższych standardów funkcjonowania firmy. Wyrazem tych dążeń jest wprowadzany w Spółdzielni system zarządzania jakością wg normy ISO 9000:2001 oraz system HACCP.

Oferujemy również turnusy nad morzem w Kołobrzegu, Dziwnówku, Międzywodziu, Mrzeżynie, Świnoujściu, których ceny i terminy prezentujemy w dziale AKTUALNOŚCI.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.